Jan Vegy Táborský má velké kulaté náušnice implantované do ušních lalůčků, hustou černou kštici a výrazné tetování po celém těle. Jedna z jeho kérek v podobě dvou prstů vztyčených do vítězného véčka a držících cigaretu má odkazovat k Václavu Havlovi a nositelově příslušnosti k „pražské kavárně“. Další, černobílá slunečnice, symbolizuje veganství, jehož je 34letý rockový hudebník a reklamní producent dlouholetým vyznavačem. Málokdo se na první pohled tak odlišuje od zažité podoby trampa v maskáčích, s usárnou napěchovanou špekáčky a kotlíkem. Přesto se Jan Táborský, který hraje na kytaru v hardcorové kapele Fvtvre, za trampa už dva a půl roku považuje. Tedy přinejmenším o víkendech.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 95 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.