Bohemians nejsou jediný český tým, který má trable se stadionem. V první lize působí dokonce dva kluby, které nemohou využívat vlastní hřiště. A v nedávné době si podobnou anabází jako Bohemka procházel i další slavný pražský klub, dnes druholigová Viktoria Žižkov. Ta na čas dokonce musela vzít zavděk sportovním azylem na Proseku.
Naposledy se o přestavbě jejího domácího, ale nevyhovujícího stadionu mluvilo kolem roku 2020. Tehdy klub za 1,8 milionu korun koupil v dražbě developer Martin Louda. Ten zároveň spolu s rodinou Valových, zakladateli prodejce koupelen Siko, vlastnil i bývalé sídlo odborových svazů. V něm Louda a Valovi naplánovali výstavbu bytů. A velké plány měl podnikatel i se stadionem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









