Bohemians nejsou jediný český tým, který má trable se stadionem. V první lize působí dokonce dva kluby, které nemohou využívat vlastní hřiště. A v nedávné době si podobnou anabází jako Bohemka procházel i další slavný pražský klub, dnes druholigová Viktoria Žižkov. Ta na čas dokonce musela vzít zavděk sportovním azylem na Proseku.

Naposledy se o přestavbě jejího domácího, ale nevyhovujícího stadionu mluvilo kolem roku 2020. Tehdy klub za 1,8 milionu korun koupil v dražbě developer Martin Louda. Ten zároveň spolu s rodinou Valových, zakladateli prodejce koupelen Siko, vlastnil i bývalé sídlo odborových svazů. V něm Louda a Valovi naplánovali výstavbu bytů. A velké plány měl podnikatel i se stadionem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se