Je svěží letní ráno a ve zmrzlinárně PURO Gelato v pražském Karlíně právě otevírají. Obě děti Ľudmily Abrhám se okamžitě rozeběhnou k vitrínám plným zmrzliny. Nezaváhají ani sekundu, přesně vědí kterou a pak ji s nadšením také spořádají. „Zmrzlina je radost!“ usmívá se při pohledu na upatlané tváře svých dětí jejich matka, vystudovaná ekonomka a zmrzlinářka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









