Vstupní draft, během kterého si mužstva kanadsko‑americké NHL každoročně vybírají ty nejtalentovanější hokejisty světa, se poslední červnový víkend roku 2011 koná v hlavním městě Minnesoty Saint Paul. Hala Xcel Energy Center téměř pro 20 tisíc návštěvníků je obsazena do posledního místa. Jako už tradičně jde o velkou show. Manažeři jednotlivých klubů oznamují jméno za jménem. Mladý hráč, jehož si vybírají do svého mužstva, pak za potlesku fanoušků přijímá gratulace rodiny a přátel a na velkém pódiu uprostřed stadionu pózuje v dresu svého nového zaměstnavatele.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









