Vstupní draft, během kterého si mužstva kanadsko‑americké NHL každoročně vybírají ty nejtalentovanější hokejisty světa, se poslední červnový víkend roku 2011 koná v hlavním městě Minnesoty Saint Paul. Hala Xcel Energy Center téměř pro 20 tisíc návštěvníků je obsazena do posledního místa. Jako už tradičně jde o velkou show. Manažeři jednotlivých klubů oznamují jméno za jménem. Mladý hráč, jehož si vybírají do svého mužstva, pak za potlesku fanoušků přijímá gratulace rodiny a přátel a na velkém pódiu uprostřed stadionu pózuje v dresu svého nového zaměstnavatele.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se