Je středa večer, do sedmé hodiny zbývá už jen pár minut. V baru Milá tchýně v pražských Vršovicích je prázdno, u stolů nikdo nesedí a barman nemá co na práci. Když vejdeme dovnitř, jen automaticky ukáže na schody vedoucí do suterénu. Tam je atmosféra o poznání jiná. Všechny stoly jsou už zaplněné, kolem nich sedí skupinky tří až osmi lidí. Baví se, sem tam netrpělivě mrknou na hodinky, někteří na poslední chvíli loví z batohů propisky. Budou je potřebovat – všichni jsou tu kvůli hospodskému kvízu.

Restaurací, kde alespoň jednou týdně pořádají profesionálně připravený kvíz, je po celém Česku několik stovek. Více jich napočítáme ve velkých městech jako Praha, Brno nebo Olomouc, výjimkou však nejsou ani okresní a malá města jako Blansko, Tišnov či Hranice na Chebsku. K největším firmám, které se organizací kvízů živí, patří Hospodský kvíz se zhruba stovkou domluvených restaurací nebo Chytrý kvíz s podobným počtem klientů, jichž ale bylo před pandemií jednou tolik.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.