Podnik uprostřed nymburského náměstí je mezi místními dobře známý, ačkoli jeho současná podoba funguje teprve pár týdnů. Původně nevýrazné italské ristorante se zničehonic proměnilo v restauraci s kavárnou a extravagantním interiérem, kde najdete vše, nač si vzpomenete: od pizzy přes ryby a burgery až po steaky z grilu. Biograf ve snaze dostát svému názvu překypuje slušnou přehlídkou filmových plakátů, na jedné stěně jsou připevněné sklápěcí sedačky a přímo nad nimi se vyjímá tematická grafika mechanismu promítacího zařízení. Chvíli si možná připadáte jako v jiném časovém prostoru, usměvavá a pozorná obsluha však vše uvádí na pravou míru.

Byli jste v poslední době na zajímavém obědě či večeři? Nebo se chystáte? Schovejte si účtenku, vyfoťte si objednaná jídla a pošlete nám na mail life@economia.cz, co vám chutnalo/nechutnalo a proč.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist