Je znát, že Brňané ještě nejsou bistry přepiti a přesyceni a milují je. Brno pořád ještě nemá dostatek podniků pro neposedy, a to je nadějné a pozitivní. Soul otevřel v dubnu, v květnu má v poledne narváno. I když na talíři zatím není žádná extra vyladěná gastroparáda, podnik se rychle zařadil do seznamu míst, kde je dobré být viděn.

Soul je takový malý Berlín v Brně. Bez těžkopádných ubrusů s logy velkých pivovarů, s bleskurychlou obsluhou a sezonní nabídkou jídel i nealka. To je příjemná jistota, dát si salát a nějakou tu mátu ve sklenici, ne?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se