Nadšeně vítám každý přírůstek do skupiny nekuřáckých hospod, kam se nechodí jen udržet světové prvenství v konzumaci piva, ale kde se dá i dobře najíst. Po několika úspěšných realizacích může takový koncept působit snadně, bohužel v případě brněnské Tankovny se ukázalo, že vypuštěný závěr zhatí spoustu kvalitně odvedené práce.

Při hodnocení "lepších" pivnic si pokládám otázku: Vzal bych tam zahraniční návštěvu, abych jí předvedl českou gastronomii?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se