Ani po několika návštěvách v pražském Nota Bene nevím, co si o podniku myslet. Jestli jsem se ocitla v intimní vinárně, obědvám v moderní restauraci s nabídkou piva z malých pivovarů či jsem zamířila do pivnice. Má tady být soukromí a klid, nebo se sem mám přijít najíst a bavit s partou u půllitru šestnáctky?

Z beden hraje v době oběda relaxační hudba, kterou bych se chtěla nechat ukolébat v soláriu nebo čajovně. Ale u orosené šestnáctky je to k uzívání. Piv bych si dala i víc, pokud by je obsluha lépe nabízela. Chce se mi zařvat: "Hola hej, jste fajn, ale je to divné. Nějak mě uspáváte." Jako by provozovatelé nevěděli, co vlastně chtějí.

Chtějí mě intimitou uklidnit, nebo dobrým pivem bodře rozpumpovat?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se