Jsem teď v autobuse, nemůžu moc mluvit," omlouvá se hlas v mobilu. Telefonní číslo, na které volám, jsem našel na webu diskotéky Dance Hall v Opolanech na Nymbursku. Představuji si, že provozovatel klubu Pavel Bendák stojí někde v uličce narvaného autobusu a drží se tyče. Diskotéky zřejmě už nebudou takový zlatý důl jako kdysi, a tak jejich majitelé jezdí "sockou". Za chvilku ovšem pan Bendák prohodí: "Už je to dobrý, právě jsem zaparkoval."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








