Jsem teď v autobuse, nemůžu moc mluvit," omlouvá se hlas v mobilu. Telefonní číslo, na které volám, jsem našel na webu diskotéky Dance Hall v Opolanech na Nymbursku. Představuji si, že provozovatel klubu Pavel Bendák stojí někde v uličce narvaného autobusu a drží se tyče. Diskotéky zřejmě už nebudou takový zlatý důl jako kdysi, a tak jejich majitelé jezdí "sockou". Za chvilku ovšem pan Bendák prohodí: "Už je to dobrý, právě jsem zaparkoval."

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se