Do té uličky jsem vlezl náhodou. A moc se mi nechtělo. Až později jsem pochopil, že na tom tripu, kde nás čekala spousta oficialit, se tohle bloudění ukázalo jako výhra. Ta syrovost, ten kontakt s realitou. Pocit, jaký člověk mívá, když se ocitne tam… za zdí. Našinec taková zákoutí během dovolených moc nevyhledává. Já v nich ale zažil spoustu dobrodružství. Kus života ve stínu medin.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se