Do té uličky jsem vlezl náhodou. A moc se mi nechtělo. Až později jsem pochopil, že na tom tripu, kde nás čekala spousta oficialit, se tohle bloudění ukázalo jako výhra. Ta syrovost, ten kontakt s realitou. Pocit, jaký člověk mívá, když se ocitne tam… za zdí. Našinec taková zákoutí během dovolených moc nevyhledává. Já v nich ale zažil spoustu dobrodružství. Kus života ve stínu medin.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







