Byla by to skvělá fotokniha, ale nikdo by ji nekupoval. Už ten název: Fotokniha bizarních odpadků aneb Co se děje v českém lese. No a ten obsah: snímky bince, který jsme po sobě zanechali či spíš nenápadně "odložili". Vedou plechovky a PET lahve. Občas ulovím i nějaké to decentní dámské prádlo. A dokonce (světe, div se!) kus klávesnice. Nevěříte? Jsem mizerný houbař, ale na bordel v lese mám prostě čuch! Byla by to skvělá fotokniha, ale nikdo by ji nekupoval. Vždyť koho dneska zajímá, co se děje v lese? Nebo co se děje s námi?

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se