Komunikovat v angličtině se v dnešní době považuje za samozřejmé, obchodní jednání často probíhají se zahraničními partnery, na konference přijíždějí mluvčí z celého světa, nehledě na každodenní neformální konverzace nebo sledování filmů a seriálů v původním znění, ke kterým se diváci uchylují buď proto, že v češtině nejsou k dostání, nebo že to s dabingem jednoduše není ono.

Ačkoli je výuka prvního cizího jazyka – zpravidla právě angličtiny – povinná na základních školách od třetího ročníku, mnohde s ní začínají už dříve a spousta dětí se s prvními slovíčky setkává ještě dřív, než se naučí psát. Ale i člověk, který se anglicky učí třeba dvacet let, kolikrát neovládá cizí jazyk tak, jak by si přál a potřeboval. Někdo vidí viníka v učiteli, jiný přizná nedostatečnou píli. Na výsledku to ale nic nemění a člověk je tak často kvůli neznalosti cizího jazyka limitován.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.