Tak jsem konečně měla příležitost vyzkoušet ty slavné pražské portýry. Pro ty z vás, kteří se v minulých několika týdnech pohybovali v informačním vakuu: to jsou takoví ti mladí muži v reflexních vestách, kteří postávají na nově otevřené stanici metra Nádraží Veleslavín v Praze a nabízejí cestujícím na letiště, že jim pomůžou do schodů se zavazadly. Nedělají to z čisté lásky k bližnímu, ale proto, že tam někdo zapomněl vyprojektovat eskalátory, ale to je vcelku jedno.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








