Tak jsem konečně měla příležitost vyzkoušet ty slavné pražské portýry. Pro ty z vás, kteří se v minulých několika týdnech pohybovali v informačním vakuu: to jsou takoví ti mladí muži v reflexních vestách, kteří postávají na nově otevřené stanici metra Nádraží Veleslavín v Praze a nabízejí cestujícím na letiště, že jim pomůžou do schodů se zavazadly. Nedělají to z čisté lásky k bližnímu, ale proto, že tam někdo zapomněl vyprojektovat eskalátory, ale to je vcelku jedno.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se