První kolekce, kterou spolu absolventky ateliéru Módní tvorby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze Alice Klouzková a Jana Jetelová vytvořily, byla určena mužům. A to přesto, že se na škole věnovaly hlavně dámské módě.

"Kolekce byla tak úspěšná, že jsme se rozhodly u mužů zůstat. V té době - před deseti lety, se pánské módě v Čechách skoro nikdo nevěnoval, takže to vlastně byla i díra na trhu. Dnes už se oblečení pro muže věnuje mnohem více návrhářů, ne každý ale u toho zůstane," říká Jana Jetelová.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se