Americký golfista Brendon Todd vyhrál turnaj v Irvingu a stal se už osmým premiérovým vítězem v této sezoně PGA Tour. Čtyři kola na Byron Nelson Championship zvládl bez bogey a zvítězil se skóre -14.

Druhý skončil Kanaďan Mike Weir, který byl na hřišti Four Seasons TPC v Texasu v součtu o dvě rány horší než Todd. Favorité turnaje Dustin Johnson a Matt Kuchar z USA zaostali za vítězem o šest ran a obsadili společně sedmé místo. Vítěz Players Championship Němec Martin Kaymer byl devětadvacátý s výsledkem -3.

"Předváděl jsem parádní krátkou hru a vůbec mám za sebou neskutečný týden," řekl Todd. Triumfem vydělal 1,24 milionu dolarů, získal hrací kartu na dva roky na PGA Tour a pozvánku na Masters 2015. "Věděl jsem, že jsem schopen na PGA vyhrát, ale chvilku mi to trvalo," dodal osmadvacetiletý Američan, který uspěl na svém 77. turnaji na prestižním okruhu.

Todd zahrál několik skvělých ran okolo greenů. Na jednom z tříparů poslal do jamky úder z písku, ale nejvíce se blýskl na třináctce. Hrál u stromu, a proto musel stát u míče z druhé strany než normálně, ale přihrál si k jamce a neztratil. "Vzal jsem čtyřku železo a hrál to zadní stranou hole. Jen jsem to chtěl postrčit na green," smál se. "Švagr hraje zleva a občas jsem patoval s jeho holí, tak jsem to zkusil podobně."

Nejvíce zklamaný z hřiště odcházel Louis Oosthuizen. Jihoafričan vstupoval do finále s Toddem na prvním místě, ale finále nezvládl a propadl se na 11. místo.