Snad každý si dokáže představit let do Dubaje či výlet po vlastní ose do Portugalska. Cesta samotná však bývá vnímána jako nutné zlo, které s několika dny volna bohužel souvisí.

Stačí však najít ty nejkrásnější silnice světa, a rázem může být vše jinak. K smrti nudné se v tu chvíli stávají spíše chvíle strávené na pláži nebo v hotelovém pokoji.

Projeli jsme za vás celou planetu, a tak za zábavou za volantem můžete nyní vyrážet najisto.

Řadu z nich využívají turisté k prázdninovým přesunům, takže je tam v létě velký provoz. Nadšení řidiči si je proto skvěle užijí právě teď na podzim. Střídání suchých a mokrých silnic společně s popadaným listím znamenají výzvu pro řízení.

Barevný podzim pak na mnohých z nich připravil nezapomenutelné výhledy. Navíc auta s turbomotory dosahují za chladného počasí nejlepších jízdních vlastností při nejnižší spotřebě.

Čtěte více v Hospodářských novinách

 

Řadu z nich využívají turisté k prázdninovým přesunům, takže je tam v létě velký provoz. Nadšení řidiči si je proto skvěle užijí právě teď na podzim. Navíc střídání suchých a mokrých silnic společně s popadaným listím znamenají výzvu pro řízení.