Za poslední rok sice rapidně přibylo vietnamských bister, na romskou restauraci jsem ale ještě nenarazila a ukrajinské většinou vypadají spíš jako pračky na peníze než jako místa, která by měla ambici získat stálé hosty.

Restauraci, kde umí slušné pelmeně, jsem hledala několik let a s každou další porcí jsem se propadala hloub do beznaděje a do pocitu, že v Česku je prostě nedostanu. Nakonec se ukázalo, že je nemají jenom v Praze. Kdo zná litomyšlskou restauraci Kolja, ví, o čem mluvím.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se