Huyen Do Thu přijela do Česka, když jí bylo šest let. S rodiči žila v Desné v Jizerských horách. Posledních pět let studovala v Praze ekonomii a management na soukromé vysoké škole Unicorn College. Získala titul bakaláře a v rámci studia absolvovala jeden rok v Kalifornii. Do Spojených států by se ráda vrátila a dokončila si vzdělání, případně si tam našla práci.

„V Americe jsem se nestačila divit, tam nikdo nerozlišuje, odkud kdo je, tady to ještě člověk občas pocítí. Když třeba přijdeme celá skupina Vietnamců do restaurace, lidé se po nás ohlížejí, zatímco v Americe se nad tím nikdo nepozastaví,“ vypráví šestadvacetiletá Huyen. Multikulturní prostředí jí vyhovovalo, zatím ale shání práci v Česku, chtěla by získat praxi.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.