Třicetiletá japonská princezna Mako si vzala právníka bez aristokratických kořenů Keie Komura a podle naprosté většiny Japonců to není důstojná volba. Už před lety, kdy zveřejnila, za koho se hodlá vdát, spustil japonský bulvární tisk proti manželskému svazku takovou kampaň, že se z toho Mako psychicky zhroutila. Vedlo to k odložení svatby o tři roky.

Své zasnoubení se spolužákem z univerzity princezna neoficiálně oznámila v září 2017 s tím, že svatba se bude konat o rok později. Jenže bulvární novináři vytáhli informaci, že matka Keie Komura si půjčila od svého bývalého přítele čtyři miliony jenů, což je asi tři čtvrtě milionu korun, ale odmítá je vrátit. Byly to peníze na zaplacení školného pro syna. Kei Komuro tehdy odjel do Spojených států dokončit studia a letos na jaře složil v New Yorku advokátské zkoušky. Pár se i kvůli pandemii tři roky neviděl.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.