Čím hůře, tím lépe − a někdy to stojí opravdu za to. Zatímco v koronakrizi bylo v jedné chvíli bez práce 40 milionů Američanů, majetek tamních miliardářů se zvětšil o dalších celkem 700 miliard dolarů. Majitel Amazonu Jeff Bezos ohlásil přírůstek 65 miliard dolarů. A konto Elona Muska, jenž vlastní Teslu a SpaceX, se na začátku září dokonce ztrojnásobilo a vyskočilo na 115 miliard, takže na čas předstihl Marka Zuckerberga z Facebooku, který si také hodně polepšil. Ke konci roku 2019 byl jeho majetek kolem 70 miliard dolarů, nyní přesáhl stovku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se