Vít Ježek je programátor se zálibou v jízdě na kole. Dojel na něm až do Paříže nebo Istanbulu. V roce 2013 stál u zrodu sdílených kol v Česku, když založil Rekola. Právě o růžových kolech, která jezdí po šesti městech Čech, Moravy a Slezska, mluvil v epizodě podcastu Poprvé, kde popisoval, jak celý nápad vznikl a jak ho ovlivnil jeden z investorů Ondřej Fryc.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







