Původně jsem chtěl napsat vtipný sloupek týkající se předvolebních billboardů, ale jak to tak někdy bývá, celé se to nějak zvrtlo. Nakonec, posuďte sami.

Mělo to být o naivnosti některých z nich – "vše zařídíme za vás", o strachu a xenofobii – "žádné migranty" nebo o "pořádku proti anarchii" (můžete mi říct, kdo by ve svém městě nechtěl pořádek?). Nemělo by také zapadnout, že ta silná osobnost, co chce řídit mé nebo vaše město, potřebuje premiérův mobil, aby mohla efektivně řešit své budoucí pracovní úkoly. Ale zlatou medailí bych i při tomto těžkém výběru ocenil myšlenku, že naše vlastní peníze poslané ve formě daní instituci jménem Česká republika projezdíme v městské hromadné dopravě, která se tím pádem dostane do kategorie věcí, jež jsou "zadarmo".

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.