V pondělí 13. listopadu si lidé po celé zeměkouli připomínají Světový den laskavosti. Akční tým Nadace Karla Janečka, která se dlouhodobě tématu laskavosti věnuje, se rozhodl nenechat ho bez povšimnutí. Propojí ho s myšlenkou celosvětového hnutí FuckUp Nights, které poukazuje na to, jak je důležité společně sdílet to, co se nám v životě zrovna dvakrát nepovedlo.

Životní příběhy totiž netvoří jen radostné momenty a splněná přání a za každým úspěchem se mnohdy skrývá také nemálo dílčích neúspěchů. Právě takovým věcem se věnuje série pravidelných setkání s názvem FuckUp Night, během kterých vystupují různé známé osobnosti a vypráví své příběhy.

Jinak tomu nebude ani večer 13. listopadu, kdy se v unikátním prostoru Pražské křižovatky odehraje speciální FuckUp Night - Laskavec. Představí se několik více či méně známých hostů, kteří pohovoří o svých životních "propadácích". "Pozvání přijal zpěvák Tomáš Klus, podnikatel Martin Hausenblas, módní návrhářka Marie Stará, novinářka Olga Štrejbarová a majitelka Sushiqueen Bára Rektorová," prozradila Dominika Trčková z Nadace Karla Janečka.

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se