Po letní pauze se do pražského Divadla Troníček opět vrací humor a ve čtvrtek 21. září na jevišti odstartuje další sezona cyklu Ego Nights – večerů v žánru stand-up comedy, které mají na svědomí pánové Miloš Čermák a Luděk Staněk. A jejich hosté.
Během letní přestávky prý načerpali novou inspiraci a tu nyní chtějí promítnout do zbrusu nových čísel. "Nová sezona bude oproti té předešlé trochu jiná. Každé představení uvedeme pod jiným názvem a po premiéře chystáme i reprízy," prozrazuje Miloš Čermák. První večer, který už je v tuto chvíli vyprodaný, se jmenuje Už se nemůžeme dočkat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



