Po letní pauze se do pražského Divadla Troníček opět vrací humor a ve čtvrtek 21. září na jevišti odstartuje další sezona cyklu Ego Nights – večerů v žánru stand-up comedy, které mají na svědomí pánové Miloš Čermák a Luděk Staněk. A jejich hosté.

Během letní přestávky prý načerpali novou inspiraci a tu nyní chtějí promítnout do zbrusu nových čísel. "Nová sezona bude oproti té předešlé trochu jiná. Každé představení uvedeme pod jiným názvem a po premiéře chystáme i reprízy," prozrazuje Miloš Čermák. První večer, který už je v tuto chvíli vyprodaný, se jmenuje Už se nemůžeme dočkat.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se