Dobrých burgerů není nikdy dost, pomyslel si Gourmetguru, když se doslechl o novém podniku na Vinohradech s lákavým názvem Let’s Meat. Na rohu Jičínské a Slezské ulice restauraci před dvěma týdny otevřel šéfkuchař Pavel Matseushuk, který dříve působil například v žižkovských restauracích Trattoria La Casa či Guston.
V Let’s Meat se zaměřuje na americké speciality: burgery, steaky, žebírka a kuřecí křídla. "Křidélka zapékáme v peci na uhlících, maso tak dostává nádhernou vůni," prozradil Matseushuk.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



