První auto, které jsem řídil už jako kluk, byla Škoda 105, vysloužilec z autoškoly, takže měla dvoje pedály. Ty ovládal můj otec ze sedadla spolujezdce a já jen točil volantem.
V roce 2002 přišla Audi 80 − rok výroby se od škodovky nelišil, ale výbava byla na tehdejší dobu naprosto jinde. Silnější motor a náhon na všechna kola mi tenkrát učarovaly. Miluji jízdu na nezpevněném terénu − na sněhu nebo písku − a s takovým vozem si to užívám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



