Své první auto, Škodu 120, jsem si koupila na začátku 90. let od kamaráda, milovníka rallye. Netušila jsem, že jeho vášni neunikla ani tato škodovka, kterou řádně "vytunil". Když jsem pak s vozem vyrazila na delší výlet v doprovodu své nejlepší kamarádky, shodou okolností manželky onoho rallye fanouška, na dálnici jsme vletěly jako s Gripenem. A brzy skončily v kotrmelcích. Poté, co jsme se obě vypotácely z auta ven, zjistily jsme, že až na roztržené punčocháče se nám naštěstí nic nestalo.
V polovině 90. let jsem jezdila s japonským Daihatsu Cuore. Bylo tak maličké, že se s ním dalo zaparkovat prakticky kdekoliv. Přátelé si mé mini červené autíčko rádi dobírali. Občas mi ho dokonce poponesli na jiné parkovací místo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



