Žádné auto jsem nikdy neřídil ani nemám řidičák. V současných autech se vůbec nevyznám, v hlavě mi uvázla vozidla především z padesátých a šedesátých let. Mám rád retro auta: Mustangy, Cadillaky.
Dnes mi všechny vozy připadají podobné. Malé vybočení jsem zažil před pár dny, když mě na vernisáž mých fotografií vezli v Lamborghini pana Skály, majitele obchodního domu Kotva. Dveře se otevíraly nahoru, to je jiný design. Nicméně asi nejvíce si pamatuji taxíky. Když člověk nemá auto a musí se dopravit někam, kam nejede metro, nebo je v Americe, zbývá mu taxík. Mám rád ty černé, londýnské.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



