Žádné auto jsem nikdy neřídil ani nemám řidičák. V současných autech se vůbec nevyznám, v hlavě mi uvázla vozidla především z padesátých a šedesátých let. Mám rád retro auta: Mustangy, Cadillaky.

Dnes mi všechny vozy připadají podobné. Malé vybočení jsem zažil před pár dny, když mě na vernisáž mých fotografií vezli v Lamborghini pana Skály, majitele obchodního domu Kotva. Dveře se otevíraly nahoru, to je jiný design. Nicméně asi nejvíce si pamatuji taxíky. Když člověk nemá auto a musí se dopravit někam, kam nejede metro, nebo je v Americe, zbývá mu taxík. Mám rád ty černé, londýnské.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se