Své první zkušenosti za volantem jsem sbíral v rodičovské Škodě 110 a 120. Když jsme si pak se starším bratrem pořídili Fiat 600, okamžitě jsme do něj namontovali motor z Fiata Uno a vydali se na první cestu do zahraničí. To mi bylo šestnáct. Namířili jsme si to do Rakouska na hory, ale často jsme museli zastavovat a dobíjet baterku. Viset jsme naštěstí zůstali až na zpáteční cestě u Milína, kde jsme přespali a ráno si nás vyzvedli rodiče.

Pak jsem si na chvilku pořídil Fiata Regatu diesel a v roce 1994 přišlo na řadu vysněné BMW 160 L z roku 1975. Tenhle vůz jsem si už chtěl nechat navždy, byl jsem v té době blázen do aut. Po několika letech jsem ale potkal svou přítelkyni a s ní i koně. Ti vyhráli na celé čáře.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se