Na přírodovědce a geologa Miroslava Boušku narazíte v ulicích pražské čtvrti Kobylisy poměrně často. Pravidelně dvakrát denně se totiž vydává stejnou cestou a dokazuje, že dobré skutky lze dělat v každém věku.

Nezáleží na tom, zda prší, fouká vítr nebo mrzne. Osmasedmdesátiletý stařík na procházku vyráží za každého počasí a má jediný cíl: nakrmit a pohladit opuštěné kočky, o které se už přes dvacet let s láskou stará. Za svou pomoc teď získal titul Laskavec, který se už od března uděluje lidem, kteří nezištně konají dobré skutky pro své okolí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se