Když vraždí jazz
Ben Aaronovitch: Měsíc nad Soho, Argo

Prapodivný konstábl Peter Grant se milovníkovi městské fantasy představil už v Řekách Londýna, nyní se vrací, ale ne sám − doprovází ho celá řada duchů.

Ano, v Londýně se znovu vraždí a nepoužívá se k tomu žádný zastaralý způsob mordování. Kdo by se míchal s jedy? K dispozici je něco jistějšího: kletby a zaříkávání. Ke slovu se tak dostává speciální policejní oddělení, vrchní čaroděj celé Anglie, jeho učeň a samozřejmě trocha magie. Aaronovitch přesně ví, kdy má napětí zmírnit a prostřídat ho uvolňujícím smíchem. Autor je s duchy zřejmě dost zadobře, jinak by si netroufl dělat si z nich takovou bžundu.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.