Designéři a architekti ze studia Vrtiška • Žák si z hlediska svých tvůrčích aktivit limity nekladou. Imponuje jim jednoduchost, krásu nacházejí i v obyčejných materiálech, ale přesto jejich práce určitým způsobem vyčnívá z řady. Pokud si mimo jiné vybavíte interiéry společnosti KKCG nebo aktuálně nového sídla společnosti Avast, tak pochopíte proč. Pojem kreativní pracovní prostor tam totiž nabírá zcela nový standard. 

Že se architekt pustí do interiéru, je běžné, ale po pravdě je to pro mnohé z nich disciplína podřadná − pro někoho je to zkrátka jen pouhé "aranžování" toho zásadního, a sice hmoty a jejích proporcí. Mnohem výjimečnější ale je, když se designéři odhodlají navrhnout dům. Ve své podstatě je jediným rozdílem měřítko a množství detailů, které je třeba v rámci celku vyřešit, a že jich v případě této realizace bylo požehnaně.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.