
"Chtěla bych být více komunikativní, ne tak uzavřená sama do sebe. Pracuji v kavárně a vidím, že kolegové se dokážou se zákazníky bavit, že si mezi nimi našli přátele. Že se lidem dívají do očí, když s nimi mluví. Mně to dělá problémy. Přestože z kurzů a knížek vím, jak by se mělo komunikovat, jak být příjemný, jak si lidi získat. Mám pocit, že čím více si to uvědomuji, tím je to pro mě těžší."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






