jarvis_568e722a498e3d12dee1e61b.jpeg

"Chtěla bych být více komunikativní, ne tak uzavřená sama do sebe. Pracuji v kavárně a vidím, že kolegové se dokážou se zákazníky bavit, že si mezi nimi našli přátele. Že se lidem dívají do očí, když s nimi mluví. Mně to dělá problémy. Přestože z kurzů a knížek vím, jak by se mělo komunikovat, jak být příjemný, jak si lidi získat. Mám pocit, že čím více si to uvědomuji, tím je to pro mě těžší."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se