Každý člověk na světě by měl mít doma evakuační balíček, protože nikdy nevíte, co se stane, řekl mi muž jménem Eric z New Orleansu těsně poté, co jeho město zdevastoval hurikán Katrina.
"Všichni si myslí, že je to zbytečné, protože jim se žádná taková katastrofa nemůže stát, ale to si mysleli všichni v New Orleansu taky," řekl. Lidé prý pořád dokola argumentují tím, že něco takového nemohli čekat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



