Každý člověk na světě by měl mít doma evakuační balíček, protože nikdy nevíte, co se stane, řekl mi muž jménem Eric z New Orleansu těsně poté, co jeho město zdevastoval hurikán Katrina.

"Všichni si myslí, že je to zbytečné, protože jim se žádná taková katastrofa nemůže stát, ale to si mysleli všichni v New Orleansu taky," řekl. Lidé prý pořád dokola argumentují tím, že něco takového nemohli čekat.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se