Nejhorší věc na tom, že je srpen, je to, že už není červenec. V červenci se totiž jezdí Tour de France a já nevím jak vy, ale já osobně neznám lepšího letního požitku než si lehnout na gauč, naložit si misku plnou zmrzliny se šlehačkou a pozorovat partičku těch anorektických nadlidí na kolech, jak šlapou nahoru do nějakého příšerně strmého kopce v Pyrenejích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








