Nedávno jsem poslouchala zážitky kamaráda, který se vrátil z Afriky. Nadšeně vyprávěl, jak si tam odpočal, protože je to vlastně skvělé, když člověk nemůže nic plánovat, protože neví, jestli mu cesta z Ugandy do Keni bude trvat čtyři hodiny nebo čtyři dny. Nemohla jsem nenamítnout, že na dé jedničce to přece funguje úplně stejně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



