Co považujete za nejpatrnější rozdíl, pokud jde o nabídku služeb spojených s vínem ve známých evropských vinařských oblastech oproti České republice? 

Jako zásadní rozdíl vidím možnost navštívit a užít si vína přímo ve vinařstvích. Pokud se nebavíme o výjimečných burgundských producentech nebo klasifikovaných château v Bordeaux, tak pakliže mají vinařství návštěvní hodiny, tak si můžete být jisti, že na místě někdo bude a obvykle nabídne propracovaný koncept, zákaznický servis. Vinařství jsou zařízena a připravena na návštěvu zákazníků. Umí poučit laika i předvést produkci profesionálům. Teď budu možná trochu nepříjemný, ale některým vinařům u nás ještě nedošlo, že turistika jim může přinášet podstatně jednodušší peníze, navíc při krásné práci s koncovým zákazníkem a s možností sledovat jeho reakce na víno, než neustálé vyjednávání prodeje s restauracemi, boj o splatnost faktur a podobně. Mnoho vinařů u nás podceňuje péči o ty, kteří nakonec jejich víno budou pít, je s nimi těžké domluvit se na setkání, nedodrží smluvený čas a nedají vědět.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.