Dokud byli ve výtahu sami, starý Alfred Hitchcock mladému Peteru Bogdanovichovi nic neříkal. Jakmile však přistoupilo pár hotelových hostů, Hitchcock začal hrobovým hlasem vyprávět. "Bylo to úděsné. Ležel tam a krev mu tekla z ucha i z úst."

Cestující Hitchcockův hlas poznali. "Všiml jsem si, že na podlaze je krvavá louže. I šaty měl celé od krve." Uši nastražené. "Ptám se: Člověče, co se vám přihodilo?" Hitchcock se nakloní a pak, už tišeji, dodává: "A víte, co mi řekl?" Cink. Výtah dojel do přízemí. Nikdo se nehýbe, všichni chtějí slyšet konec. Jenže Hitchcock mlčí a cestujícím nezbývá než pomalu, zklamaně vystoupit. Když jsou zase sami, Bogdanovich už to nevydrží: "Propána, tak co řekl?" A Hitchcock jen mávne rukou: "Ale nic. To je jen moje výtahová historka."

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.