Se jménem Jaromír Jágr si člověk v duchu spojí spoustu věcí, ale málokdy je to „komentátor“ a „sloupkař“. A přitom slavný hokejista zanechal i na tomhle poli dost výraznou stopu.
Trochu se na to možná pozapomnělo, ale v roce 2001 psával téměř půl roku pravidelný sloupek „Jágrův blafák“ do týdeníku Reflex. Jistě, někdy to bylo nechtěně legrační čtení, zvlášť líčení zápasů, které odehrál v jedné lajně s Mariem Lemieuxem, které běželo tak trochu ve stylu: Já na Maria, Mario na mě, já na Maria, Mario na mě… gól!
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






