Se jménem Jaromír Jágr si člověk v duchu spojí spoustu věcí, ale málokdy je to „komentátor“ a „sloupkař“. A přitom slavný hokejista zanechal i na tomhle poli dost výraznou stopu.

Trochu se na to možná pozapomnělo, ale v roce 2001 psával téměř půl roku pravidelný sloupek „Jágrův blafák“ do týdeníku Reflex. Jistě, někdy to bylo nechtěně legrační čtení, zvlášť líčení zápasů, které odehrál v jedné lajně s Mariem Lemieuxem, které běželo tak trochu ve stylu: Já na Maria, Mario na mě, já na Maria, Mario na mě… gól!

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se