Milí spoluobčané, vážený pane prezidente,

chtěla bych se vám tímto dopisem veřejně omluvit za nás za všechny, kdo cestujeme nezodpovědně a neprospíváme tím státu. Píšu za nás, které cestujeme do divných zemí a vůbec nechápeme, že tam bydlí divní lidé, kteří vůbec nejsou tak super jako náš skvělý národ. Však vy víte, kdo jsme. Máte pro nás nakonec spoustu různých pojmenování:

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se