Už za třicet let bychom mohli žít ve světě bez tabáku a jeho devastujících dopadů na zdraví, tvrdí zdravotní experti. Závisí to ale na tom, zda budou mít vlády dostatek vůle postavit se tabákovým firmám. Podle mezinárodní skupiny zdravotních expertů, kteří píší do časopisu The Lancet Medical Journal, bychom mohli dosáhnout světa bez tabáku už v roce 2040, upozornila agentura Reuters.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









