V sedmadvaceti letech zaznamenali úspěch, na který většina architektů čeká celý život. Brněnský ateliér Chybík+Krištof koncem roku uspěl v soutěži na projekt českého pavilonu pro světovou výstavu EXPO, která se uskuteční za dva roky v Miláně.

Soudě podle intenzity, s jakou pracuje dvojice absolventů Vysokého učení technického v Brně, nebude její úspěch náhodný. Volno nemá česko-slovenský tým Ondřej Chybík a Michal Krištof ani o nedělích, neztrácejí však nadhled.

"Můžete nás představit jako rising stars české architektury. Jsme mladí, krásní a už máme práce nad hlavu," směje se Michal Krištof.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se