V sedmadvaceti letech zaznamenali úspěch, na který většina architektů čeká celý život. Brněnský ateliér Chybík+Krištof koncem roku uspěl v soutěži na projekt českého pavilonu pro světovou výstavu EXPO, která se uskuteční za dva roky v Miláně.
Soudě podle intenzity, s jakou pracuje dvojice absolventů Vysokého učení technického v Brně, nebude její úspěch náhodný. Volno nemá česko-slovenský tým Ondřej Chybík a Michal Krištof ani o nedělích, neztrácejí však nadhled.
"Můžete nás představit jako rising stars české architektury. Jsme mladí, krásní a už máme práce nad hlavu," směje se Michal Krištof.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












