Mladík přechází před plátnem, na které z notebooku promítá obrázek rozdělený napůl. Na jedné straně je dívka, která přemýšlí o nápadité židli, na druhé, za bytelnou zdí, je designér, který ji zrovna dokončil. „Cílem našeho webového projektu je propojit návrháře a lidi, kteří se zajímají o design,“ komentuje vyobrazení mladík.

Pak ukáže náčrtek připravované webové stránky. „Co na to říkáte?“ obrátí se na asi dvacetičlenné publikum. Jsou to mladí lidé ze začínajících firem neboli „start-upů“, kteří se sešli v královéhradeckém Technologickém centru.

Scházejí se tu pravidelně, každý z přítomných má vždy deset minut na to, aby vysvětlil, kam se se svým byznys projektem právě dostal. Ostatní se ptají, mají připomínky, upozorňují na případné slabiny. Všechno ale probíhá v přátelské atmosféře, cílem není kolegu odstřelit, nýbrž poskytnout mu zpětnou vazbu. Tohle sousloví se ve světě „start-upů“ cituje velmi často.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.