Je to asi tři roky, co jsme byli s kamarády na výletě. Poklidný pochod na trase Louny-Žatec nerušilo ani špatné počasí, ani terénní převýšení. Málem jej však pokazily chlebíčky. Netuším, kdo řekl tu osudovou větu: "Nejlepší chlebíčky mají tam a tam."
V následné vášnivé diskusi každý přísahal na jiné lahůdkářství. Chvíli to vypadalo, že stará přátelství mají namále. Kohosi napadlo smírné řešení. Nakoupili jsme chlebíčky na svých oblíbených místech a v určených den se sešli u kamarádky, která má velký stůl. Degustace a vyplňování hodnoticích listů trvalo přes tři hodiny.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






