Je to asi tři roky, co jsme byli s kamarády na výletě. Poklidný pochod na trase Louny-Žatec nerušilo ani špatné počasí, ani terénní převýšení. Málem jej však pokazily chlebíčky. Netuším, kdo řekl tu osudovou větu: "Nejlepší chlebíčky mají tam a tam."

V následné vášnivé diskusi každý přísahal na jiné lahůdkářství. Chvíli to vypadalo, že stará přátelství mají namále. Kohosi napadlo smírné řešení. Nakoupili jsme chlebíčky na svých oblíbených místech a v určených den se sešli u kamarádky, která má velký stůl. Degustace a vyplňování hodnoticích listů trvalo přes tři hodiny.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se